Preliminär lista över anmälda till Eggebyträffen 2018 - 2018-10-14.
Komplett startlista inklusive patrulltider kommer att publiceras efter sista anmälningsdag.
Klubb |
Namn |
Anmälda klasser |
01-013 |
Örlogsberga Skf |
|
|
Erik Jerilgård |
C (Klass2) |
|
Erik Jerilgård |
A (Klass2) |
|
Mikael Bremander |
A (Klass2) |
|
Nicklas Ringqvist |
C (Klass2) |
01-042 |
Gripen Pk |
|
|
Anders Hansson |
A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3) |
|
Anders Räms |
A (Klass3), C (Veteran Äldre) |
|
Claes Sjögren |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Gennadi Loskutov |
C (Klass1) |
|
Mattias Thaarup |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Niklas Dabrowski |
A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3) |
|
Willy Heyman |
A (Klass2), C (Veteran Äldre) |
01-065 |
Rosersberg Pk |
|
|
Halit Ayata |
A (Klass3) |
|
Halit Ayata |
C (Klass3) |
|
Jim Forsberg |
C (Klass3), R (Klass3) |
|
Lars Adsjö |
A (Klass3) |
|
Lars Adsjö |
R (Klass3) |
|
Lars Adsjö |
C (Klass3) |
|
Lena Mickelsson |
C (Klass2), R (Klass2) |
|
Stefan Backström |
A (Klass3) |
|
Stefan Backström |
R (Klass3) |
|
Stefan Westholm |
A (Klass3) |
|
Stefan Westholm |
C (Klass3) |
01-070 |
Svea Ing 1 Pk |
|
|
Jan Eng |
A (Klass3), C (Klass3) |
|
Johan Andersson |
A (Klass2), C (Klass2) |
01-089 |
SAPK (Sthlms Allmänna Psk) |
|
|
Hans Ehn |
A (Klass3) |
|
Hans Ehn |
R (Klass3) |
|
Hans Ehn |
C (Klass3) |
|
Stig Lindahl |
B (Klass2) |
|
Stig Lindahl |
R (Klass2) |
01-126 |
Lunda Skf Pistolsektionen |
|
|
Michael Stigstedt |
C (Klass3) |
|
Michael Stigstedt |
R (Klass3) |
|
Tommy Ek |
C (Klass3) |
|
Tommy Ek |
R (Klass3) |
01-140 |
Riksbankens Skf |
|
|
Roger Nilsson |
R (Klass2) |
|
Roger Nilsson |
B (Klass2) |
|
Roger Nilsson |
C (Klass2) |
01-176 |
Tyresö Skf |
|
|
Christer Östlundh |
A (Klass3), C (Veteran Yngre), R (Klass3) |
|
Stefan Carleblom |
C (Klass2) |
|
Stefan Carleblom |
A (Klass2) |
|
Stefan Carleblom |
R (Klass2) |
01-188 |
Roslagens Pistolskyttar |
|
|
Jan Arnström |
A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3) |
|
Johan Gustavsson |
A (Klass1), C (Klass1), R (Klass1) |
|
Stefan Eklund |
B (Klass3), C (Klass3) |
|
Torbjörn Lindström |
A (Klass3), B (Klass3), R (Klass3) |
01-189 |
Täby-Viggbyholm Ö Ryds Skf |
|
|
Björn Rolander |
C (Klass1) |
|
David Sundberg |
C (Klass1) |
|
Håkan Einerth |
B (Klass2), C (Klass2) |
|
Jens Fjelkestam |
C (Klass2) |
|
Piotr Milewski |
C (Klass1) |
|
Sandra Fjelkestam |
C (Juniorklass) |
|
Sofia Fjelkestam |
C (Klass1) |
|
Thomas Johannesson |
C (Klass1) |
01-291 |
Mälarhöjdens Pistolskyttar |
|
|
Carl Foberg |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Christer Lorentzen |
A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3) |
|
Morgan Siljeholm |
A (Klass2), C (Klass2), R (Klass2) |
|
Peter Eriksson |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Robert Pettersson |
A (Klass1), C (Klass1), R (Klass1) |
01-307 |
Atlas Copco Pk |
|
|
Ronnie Hellström |
A (Klass3), R (Klass3) |
01-323 |
Stockholmspolisens Skf |
|
|
Andrzej Molin |
C (Veteran Yngre) |
|
Görgen Görtz |
A (Klass3), C (Klass3) |
|
Lennart Rehnström |
A (Klass3) |
|
Lennart Rehnström |
B (Klass3) |
|
Lennart Rehnström |
C (Veteran Yngre) |
|
Liselott Såmark |
C (KlassD3) |
|
Liselott Såmark |
B (Klass3) |
|
Liselott Såmark |
A (Klass3) |
|
Marcus Ohlsson |
C (Klass3), R (Klass3) |
|
Ove Andersson |
C (Veteran Äldre) |
|
Ove Andersson |
B (Klass3) |
|
Sune Söderström |
A (Klass3), C (Veteran Yngre) |
01-357 |
Bromma Pk |
|
|
Ulf Nilsson |
A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3) |
01-361 |
Katarina Psf |
|
|
Kjell Brink |
C (Veteran Yngre) |
|
Peter Siegel |
C (Veteran Äldre) |
|
Peter Siegel |
B (Klass3) |
01-417 |
Salems Pk |
|
|
Björn Segendorf |
A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3) |
|
Jaan Joandi |
C (Klass1), R (Klass1) |
|
Jan-åke Lindström |
A (Klass3), C (Veteran Yngre), R (Klass3) |
|
Lars Hemlin |
A (Klass2), C (Klass2), R (Klass2) |
|
Leopold Joandi |
C (Juniorklass) |
|
Mika Honkavuo |
A (Klass2), C (Klass2), R (Klass2) |
|
Peter Cederlöf |
A (Klass3), C (Veteran Yngre) |
|
Thomas Herkevall |
A (Klass3), R (Klass3) |
|
Thomas Karlsson |
C (Klass3), R (Klass3) |
|
Åke Bergroth |
B (Klass2), C (Veteran Äldre) |
01-426 |
Håtuna Pistol och Sportskytteklubb |
|
|
Daniel Eriksson |
C (Klass3) |
|
Daniel Eriksson |
R (Klass3) |
|
Daniel Eriksson |
C (Klass3) |
|
Daniel Eriksson |
R (Klass3) |
|
Kenneth Järf |
A (Klass3), B (Klass3), R (Klass3) |
01-447 |
Upplands Väsby Psk |
|
|
Andreas Jaresved |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Björn Holm |
A (Klass3), C (Klass3) |
|
Christian Westerberg |
A (Klass2), C (Klass2) |
|
Conny Bergström |
C (Klass1) |
|
Daniel Olsson |
A (Klass1), B (Klass1), C (Klass1), R (Klass1) |
|
David Nisshagen |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Erik Täfvander |
C (Klass1) |
|
Göran Blomgren |
A (Klass3), C (Klass3) |
|
Johan Haques |
A (Klass2), C (Klass2) |
|
Jonas Regnér |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Lars Olsson |
C (Klass1) |
|
Magnus Malmlund |
A (Klass3), C (Klass3) |
|
Peter Eriksson |
C (Klass1) |
|
Rickard Johansson |
A (Klass1), C (Klass1), R (Klass1) |
|
Rickard Johansson |
A (Klass1), C (Klass1), R (Klass1) |
|
Rickard Johansson |
C (Klass1) |
|
Thomas Hildingsson |
C (Klass1) |
|
Tomas Källsen |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Tommy Schill |
C (Klass3) |
|
Tommy Schill |
A (Klass3) |
01-503 |
Lövsta Skf |
|
|
Ann-kristin Jansson |
C (Klass3) |
|
Ann-kristin Jansson |
B (Klass3) |
|
Ulf Hansson |
C (Veteran Äldre) |
01-529 |
Huddinge Jaktvårdsfören Pistolsektionen |
|
|
Robert Breyer Witt |
C (Klass1) |
|
Robert Breyer Witt |
A (Klass1) |
01-654 |
Södertälje Pk |
|
|
Angelito Ericsson |
C (Klass1) |
|
Bengt Wallström |
A (Klass1), C (Klass1) |
|
Bo Andersson |
A (Klass2), C (Veteran Äldre), R (Klass2) |
|
Gunilla Karlsson |
A (Klass2), C (Veteran Äldre) |
|
Lars Johansson |
A (Klass2), C (Klass2) |
|
Mikael Gustafsson |
A (Klass1), C (Klass1) |
01-677 |
Haningeskyttar Pk |
|
|
Jonas Nilsson |
A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3) |
|
Lars Winroth |
C (Klass1) |
01-767 |
Össeby Pistolkamrater |
|
|
Rudolf Komarek |
A (Klass2), C (Veteran Äldre) |
02-217 |
F16 Pk |
|
|
Annika Wester |
B (Klass1), C (Klass1) |
|
Claes Tapper |
C (Klass3) |
|
Claes Tapper |
A (Klass3) |
|
Claes Tapper |
R (Klass3) |
|
Mikael Larsson |
A (Klass3), B (Klass3), C (Klass3) |
02-253 |
Uppsala Handeldvapenförening |
|
|
Garye Nelson |
C (Veteran Yngre) |
|
Garye Nelson |
A (Klass3) |
|
Garye Nelson |
R (Klass3) |
|
Michael Jelseus |
A (Klass2), B (Klass2), C (Klass2) |
|
Stefan Lind |
A (Klass2), C (Klass2), R (Klass2) |
19-552 |
Hallsberg PK |
|
|
Jan Lövgren |
A (Klass3) |
21-442 |
Hedemora Psk |
|
|
Ann-britt Dristig Eriksson |
C (Klass2) |
|
Ann-britt Dristig Eriksson |
B (Klass2) |
|
Lars Hagman |
C (Klass3) |
|
Lars Hagman |
B (Klass3) |