Preliminär lista över anmälda till Eggebyträffen 2018 - 2018-10-14.
Komplett startlista inklusive patrulltider kommer att publiceras efter sista anmälningsdag.
Antal deltagare anmälda: 138st - Antal starter: 221st
Tillbaka till listan över tävlingar
Klubb Namn Anmälda klasser
01-013 Örlogsberga Skf  
  Erik Jerilgård C (Klass2)
  Erik Jerilgård A (Klass2)
  Mikael Bremander A (Klass2)
  Nicklas Ringqvist C (Klass2)
01-042 Gripen Pk  
  Anders Hansson A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3)
  Anders Räms A (Klass3), C (Veteran Äldre)
  Claes Sjögren A (Klass1), C (Klass1)
  Gennadi Loskutov C (Klass1)
  Mattias Thaarup A (Klass1), C (Klass1)
  Niklas Dabrowski A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3)
  Willy Heyman A (Klass2), C (Veteran Äldre)
01-065 Rosersberg Pk  
  Halit Ayata A (Klass3)
  Halit Ayata C (Klass3)
  Jim Forsberg C (Klass3), R (Klass3)
  Lars Adsjö A (Klass3)
  Lars Adsjö R (Klass3)
  Lars Adsjö C (Klass3)
  Lena Mickelsson C (Klass2), R (Klass2)
  Stefan Backström R (Klass3)
  Stefan Backström A (Klass3)
  Stefan Westholm A (Klass3)
  Stefan Westholm C (Klass3)
01-070 Svea Ing 1 Pk  
  Jan Eng A (Klass3), C (Klass3)
  Johan Andersson A (Klass2), C (Klass2)
01-089 SAPK (Sthlms Allmänna Psk)  
  Hans Ehn A (Klass3)
  Hans Ehn R (Klass3)
  Hans Ehn C (Klass3)
  Stig Lindahl B (Klass2)
  Stig Lindahl R (Klass2)
01-126 Lunda Skf Pistolsektionen  
  Michael Stigstedt C (Klass3)
  Michael Stigstedt R (Klass3)
  Tommy Ek C (Klass3)
  Tommy Ek R (Klass3)
01-140 Riksbankens Skf  
  Roger Nilsson B (Klass2)
  Roger Nilsson C (Klass2)
  Roger Nilsson R (Klass2)
01-176 Tyresö Skf  
  Christer Östlundh A (Klass3), C (Veteran Yngre), R (Klass3)
  Stefan Carleblom C (Klass2)
  Stefan Carleblom A (Klass2)
  Stefan Carleblom R (Klass2)
01-188 Roslagens Pistolskyttar  
  Jan Arnström A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3)
  Johan Gustavsson A (Klass1), C (Klass1), R (Klass1)
  Stefan Eklund B (Klass3), C (Klass3)
  Torbjörn Lindström A (Klass3), B (Klass3), R (Klass3)
01-189 Täby-Viggbyholm Ö Ryds Skf  
  Björn Rolander C (Klass1)
  David Sundberg C (Klass1)
  Håkan Einerth B (Klass2), C (Klass2)
  Jens Fjelkestam C (Klass2)
  Piotr Milewski C (Klass1)
  Sandra Fjelkestam C (Juniorklass)
  Sofia Fjelkestam C (Klass1)
  Thomas Johannesson C (Klass1)
01-291 Mälarhöjdens Pistolskyttar  
  Carl Foberg A (Klass1), C (Klass1)
  Christer Lorentzen A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3)
  Morgan Siljeholm A (Klass2), C (Klass2), R (Klass2)
  Peter Eriksson A (Klass1), C (Klass1)
  Robert Pettersson A (Klass1), C (Klass1), R (Klass1)
01-307 Atlas Copco Pk  
  Ronnie Hellström A (Klass3), R (Klass3)
01-323 Stockholmspolisens Skf  
  Andrzej Molin C (Veteran Yngre)
  Görgen Görtz A (Klass3), C (Klass3)
  Lennart Rehnström A (Klass3)
  Lennart Rehnström B (Klass3)
  Lennart Rehnström C (Veteran Yngre)
  Liselott Såmark C (KlassD3)
  Liselott Såmark B (Klass3)
  Liselott Såmark A (Klass3)
  Marcus Ohlsson C (Klass3), R (Klass3)
  Ove Andersson C (Veteran Äldre)
  Ove Andersson B (Klass3)
  Sune Söderström A (Klass3), C (Veteran Yngre)
01-357 Bromma Pk  
  Ulf Nilsson A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3)
01-361 Katarina Psf  
  Kjell Brink C (Veteran Yngre)
  Peter Siegel C (Veteran Äldre)
  Peter Siegel B (Klass3)
01-417 Salems Pk  
  Björn Segendorf A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3)
  Jaan Joandi C (Klass1), R (Klass1)
  Jan-åke Lindström A (Klass3), C (Veteran Yngre), R (Klass3)
  Lars Hemlin A (Klass2), C (Klass2), R (Klass2)
  Leopold Joandi C (Juniorklass)
  Mika Honkavuo A (Klass2), C (Klass2), R (Klass2)
  Peter Cederlöf A (Klass3), C (Veteran Yngre)
  Thomas Herkevall A (Klass3), R (Klass3)
  Thomas Karlsson C (Klass3), R (Klass3)
  Åke Bergroth B (Klass2), C (Veteran Äldre)
01-426 Håtuna Pistol och Sportskytteklubb  
  Daniel Eriksson R (Klass3)
  Daniel Eriksson C (Klass3)
  Daniel Eriksson R (Klass3)
  Daniel Eriksson C (Klass3)
  Kenneth Järf A (Klass3), B (Klass3), R (Klass3)
01-447 Upplands Väsby Psk  
  Andreas Jaresved A (Klass1), C (Klass1)
  Björn Holm A (Klass3), C (Klass3)
  Christian Westerberg A (Klass2), C (Klass2)
  Conny Bergström C (Klass1)
  Daniel Olsson A (Klass1), B (Klass1), C (Klass1), R (Klass1)
  David Nisshagen A (Klass1), C (Klass1)
  Erik Täfvander C (Klass1)
  Göran Blomgren A (Klass3), C (Klass3)
  Johan Haques A (Klass2), C (Klass2)
  Jonas Regnér A (Klass1), C (Klass1)
  Lars Olsson C (Klass1)
  Magnus Malmlund A (Klass3), C (Klass3)
  Peter Eriksson C (Klass1)
  Rickard Johansson A (Klass1), C (Klass1), R (Klass1)
  Rickard Johansson A (Klass1), C (Klass1), R (Klass1)
  Rickard Johansson C (Klass1)
  Thomas Hildingsson C (Klass1)
  Tomas Källsen A (Klass1), C (Klass1)
  Tommy Schill C (Klass3)
  Tommy Schill A (Klass3)
01-503 Lövsta Skf  
  Ann-kristin Jansson C (Klass3)
  Ann-kristin Jansson B (Klass3)
  Ulf Hansson C (Veteran Äldre)
01-529 Huddinge Jaktvårdsfören Pistolsektionen  
  Robert Breyer Witt C (Klass1)
  Robert Breyer Witt A (Klass1)
01-654 Södertälje Pk  
  Angelito Ericsson C (Klass1)
  Bengt Wallström A (Klass1), C (Klass1)
  Bo Andersson A (Klass2), C (Veteran Äldre), R (Klass2)
  Gunilla Karlsson A (Klass2), C (Veteran Äldre)
  Lars Johansson A (Klass2), C (Klass2)
  Mikael Gustafsson A (Klass1), C (Klass1)
01-677 Haningeskyttar Pk  
  Jonas Nilsson A (Klass3), C (Klass3), R (Klass3)
  Lars Winroth C (Klass1)
01-767 Össeby Pistolkamrater  
  Rudolf Komarek A (Klass2), C (Veteran Äldre)
02-217 F16 Pk  
  Annika Wester B (Klass1), C (Klass1)
  Claes Tapper C (Klass3)
  Claes Tapper A (Klass3)
  Claes Tapper R (Klass3)
  Mikael Larsson A (Klass3), B (Klass3), C (Klass3)
02-253 Uppsala Handeldvapenförening  
  Garye Nelson C (Veteran Yngre)
  Garye Nelson A (Klass3)
  Garye Nelson R (Klass3)
  Michael Jelseus A (Klass2), B (Klass2), C (Klass2)
  Stefan Lind A (Klass2), C (Klass2), R (Klass2)
19-552 Hallsberg PK  
  Jan Lövgren A (Klass3)
21-442 Hedemora Psk  
  Ann-britt Dristig Eriksson C (Klass2)
  Ann-britt Dristig Eriksson B (Klass2)
  Lars Hagman C (Klass3)
  Lars Hagman B (Klass3)
Tillbaka till listan över tävlingar